بهترین کلینیک مشاوره طلاق

معرفی 5 تا از بهترین کلینیک های مشاوره طلاق

طلاق یک فرایند بسیار آسیب زا برای هر دو طرف می تواند باشد. زیرا می تواند افراد را از نظر روحی، روانی، جسمی و حتی از نظر مالی تحت تاثیر قرار دهد. 

این موارد در اکثر مواقع توانسته آسیب زیادی به افراد وارد کند به طوری که زندگی پس از طلاق آن ها را با اختلال شدیدی روبرو کند.

با توجه به این توضیحات، بنظرتون بهترین راه برای جلوگیری از این اختلالات چیست؟

هدف مشاوره طلاق چیست؟

چگونه می توان اثرات منفی ناشی از طلاق را کاهش داد؟

بهترین کلینیک مشاوره طلاق کجاست؟

و یا چگونه می توان به زندگی بعد از طلاق عادت کرد؟

آشنایی با مشاوره طلاق

برای کسب اطلاعات کامل در زمینه مشاوره طلاق می توانید بر روی آیکون بالا کلی کنید.

این سوالات بخشی از مهم ترین سوالاتی است که ممکن است ذهن افرادی که در حال جدایی هستند را به خود مشغول کرده باشد. پیشنهاد ما برای دادن پاسخ صحیح این سوالات، تنها مراجعه به یک کلینیک مشاوره طلاق است.

امروزه با توجه به افزایش معضل طلاق، کلینیک های مشاوره طلاق رو به افزایش هستند. بنابراین در این مقاله قصد داریم 5 تا از بهترین کلینیک های مشاوره طلاق را به شما معرفی کنیم.

درمان فردی در کلینیک مشاوره طلاق

بهترین کلینیک های مشاوره طلاق

کلینیک مشاوره طلاق شیوا

اولین و مطمئن ترین پیشنهاد ما برای مراجعه به کلینیک مشاوره طلاق، کلینیک مشاوره طلاق شیوا می باشد. این کلینیک با برخورداری از بهترین مشاوران و روانشناسان در زمینه طلاق، توانسته به عنوان بهترین کلینیک مشاوره طلاق شناسایی شود.

اگر شما در حال طی کردن پروسه طلاق هستید و یا از مدت زمان طلاق شما گذشته است، بهترین انتخاب مراجعه به یک کلینیک مشاوره طلاق خوب است.

شما با مراجعه به بهترین کلینیک مشاوره طلاق و همکاری با مشاور و یا روانشناس خود در روند درمان،  می توانید بسیاری از مهارت های حیاتی را جهت حل انواع مشکلات خود یاد بگیرید. از این رو بسیاری از افرادی که به کلینیک مشاوره طلاق مراجعه می کنند، علاوه بر یادگیری مهارت های مختلف در پشت سر گذاشتن طلاق، می تواند فرصتی برای رشد و توسعه شخصی افراد باشد.

خدمات کلینیک مشاوره طلاق شیوا

کلینیک روانشناسی شیوا دارای خدمات گسترده در زمینه انواع شاخه های روانشناسی می باشد. این کلینیک به دلیل دارا بودن روانشناسان و مشاوران با تجربه و کاربلد، توانسته موفقیت های بسیاری را کسب کند علاوه بر آن با توجه به گستردگی خدمات آن بسیاری از افراد برای حل مشکلات گوناگون می توانند مراجعه کنند.. این خدمات به شرح زیر است:

 • مشاوره طلاق
 • مشاوره زوجین
 • مشاوره کودک و نوجوان
 • مشاوره خانواده
 • مشاوره فردی

ارتباط با مشاوره طلاق

برای مراجعه به کلینیک روانشناسی شیوا می توانید بر روی آیکون بالا کلیک کنید .

کلینیک مشاوره طلاق انتخاب نو

یکی دیگر از بهترین کلینیک های مشاوره طلاق، کلینیک انتخاب نو می باشد. این کلینیک تجربه بسیار در زمینه انواع شاخه های مشاوره و روانشناسی دارد. بنابراین پیشنهاد دوم ما به عنوان بهترین کلینیک مشاوره طلاق کلینیک انتخاب نو می باشد.

خدمات کلینیک انتخاب نو
 • مشاوره ازدواج
 •  مشاوره خانواده
 •  روانشناسی کودک 
 • مشاوره طلاق

مرکز مشاوره نیک مهر

یکی دیگر از بهترین کلینیک مشاوره طلاق در تهران، کلینیک نیک مهر است این کلینیک علاوه بر ارائه خدمات روانشناسی و مشاوره، با برگزاری کارگاه های مختلف از جمله فرزند پروری، آموزش مهارتهای زندگی برای کودکان، تربیت جنسی، شناخت و تنظیم هیجانات کودکان، بازی درمانی، قصه درمانی، پیشگیری از آسیب های روانی و … پرداخته است.

کلینیک مشاوره طلاق هوش کالا

مرکز مشاوره هوش کالا را هم می توانیم به عنوان یکی از بهترین کلینیک مشاوره طلاق در تهران دانست.  این کلینیک سعی دارد، خدماتی که رشته های توانبخشی و مشاوره به مراجعین و بیماران مختلف ارائه می دهند را به طور کامل و با بهترین کیفیت ارائه دهد.

ما در این مقاله سعی کردیم 5 تا از بهترین کلینیک مشاوره طلاق را معرفی کنیم. شما می توانید برای رزرو وقت با هر کدام از این کلینیک ها به سایت آن ها مراجعه کنید.

انواع روش های مشاوره طلاق

درمان فردی

طلاق ممکن است به برخی از شرایط سلامت روانی افراد آسیب برساند. اینها می تواند شامل افسردگی، اضطراب باشد. مراجعه به بهترین کلینیک مشاوره طلاق می تواند به افراد کمک کند تا با این احساسات کنار بیایند و یا ممکن است به افراد کمک کند تا دید جدیدی به آینده داشته باشند. افرادی که طلاق گرفته اند با مراجعه به مشاور طلاق می توانند بهتر خود را بشناسند و یا اطلاعات دقیقی راجع به خود کسب کنند. 

بهترین کلینیک مشاوره طلاق

درمان به صورت زوج درمانی

مشاوره برای زوجینی که در حال طلاق هستند نیز وجود دارد. از این نوع درمان ممکن است به عنوان طلاق سالم و سازنده نام برده شود. 

مشاوره طلاق می تواند به عنوان نوعی واسطه عمل کند. آنها می توانند راهنمایی هایی را در جهت وقوع طلاق با تأثیر منفی کمتر به افراد دهند. درمانگران همچنین می توانند به حل مسائل مربوط به طلاق کمک کنند. این مسائل می تواند شامل شرایط زندگی پس از طلاق، تعهدات مالی و فرزندپروری و .. باشد.

خانواده درمانی

خانواده درمانی می تواند برای کودکانی که والدین آنها در حال طلاق هستند موثر باشد. اغلب والدین ممکن است در طول روند طلاق با احساسات خود تصمیم بگیرند. آنها ممکن است وضعیت عاطفی فرزندان خود را نادیده بگیرند. طلاق می تواند باعث ایجاد انواع اختلالات در فرزندان و یا باعث ایجاد سردرگمی ، فقدان ، درد یا رها شدگی کودکان شود. خانواده درمانی به همه اعضای خانواده اجازه می دهد احساسات خود را در مورد طلاق به اشتراک بگذارند. این می تواند به همه کمک کند تا احساسات خود را پردازش کرده و با تغییرات سازگار شوند.

راهکارهای مقابله با طلاق

روند طلاق می تواند با  استرس و اضطراب همراه باشد. از این رو ممکن است یافتن راهکار جدید برای کنترل استرس بسیار مهم باشد. چند راه مقابله با طلاق عبارتند از:

انجام مدیتیشن می تواند به افزایش ذهن آگاهی کمک بسیاری کند . ذهن آگاهی عبارت است از آگاهی و تمرکز بر احساسات در برابر اتفاقات اطراف است که می تواند برای رسیدن به آرامش و کاهش استرس افراد مفید باشد. 

در حال امتحان یک دیدگاه جدید. به شرایطی فکر کنید که باعث می شود طلاق کوچکتر و قابل کنترل تر شود. 

خود مراقبتی. حمام کنید، دویدید یا فیلم مورد علاقه خود را تماشا کردید. مراقبت از خود می تواند ذهن و بدن شما را تازه کند. همچنین می تواند توانایی شما را برای کنترل استرس در شرایط سخت افزایش دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه جلسه مشاوره طلاق می توانید بر روی کلمه لینک شده کلیک کنید.

6 دیدگاه دربارهٔ «معرفی 5 تا از بهترین کلینیک های مشاوره طلاق»

  1. سلام و عرض ادب سرکار خانم کرمی عزیز
   برای استفاده از خدمات مشاوره طلاق مرکز شیوا با مرکز تماس بگیرید همکاران بنده راهنماییتون میکنن.

 1. زوج درمانگر با رویکرد سکس تراپی میتونه بهترین کمک رو به فرایند درمانی طلاق داشته باشه، من از راهنمایی دکتر سیاردوست تو این مرکز استفاده کردم و بسیار راضی هستم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا