بهترین مرکز مشاوره زوجین در تهران

همانطور که در مقالات پیشین گفتیم، رشته روانشناسی دارای گرایش های مختلفی است و افراد بعد از اتمام تحصیلات کارشناسی می توانید بر اساس علاقه خود گرایش مورد نظر خود را انتخاب کنید.

اما مشاوره زوجین در دانشگاه ها دارای گرایش خاصی نمی باشد و اگر شما علاقه به فعالیت در زمینه مشاوره زوجین دارید، می توانید با شرکت در کارگاه های روانشناسی و انجام کارورزی در کنار افراد با تجربه ای که در این زمینه فعالیت می کنند می توانند مهارت های لازم را کسب کنند.

امروزه با توجه به مشکلات اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و… که در جامعه وجود دارد، توانسته مشکلات بسیاری را بین زوجین ایجاد کند.

وجود این مشکلات می تواند رابطه بین زوجین را هر روز کمرنگ و کمرنگ تر کند. 

تنها نکته ای که شما باید در نظر داشته باشید این است که در وجود مشکلات سریعا به یک مرکز مشاوره زوجین مراجعه کنید. زیرا وجود مشکلات کوچک منجر به ایجاد مشکلات بزرگ تری در رابطه می شوند.

مشاوره زوجین خوب

بهترین مرکز مشاوره زوجین

کلینیک روانشناسی شیوا

اگر شما به دنبال بهترین کلینیک روانشناسی در تهران هستید، کلینیک شیوا با توجه به مشاورانی که در زمینه مشاوره زوجین دارد، به عنوان بهترین کلینیک شناخته شده است. زیرا ما سعی کردیم در این مقاله معیار انتخاب یک مرکز مشاوره زوجین خوب را بر اساس مشاوران و روانشناسان آن مرکز انتخاب کنیم.

این کلینیک در تهران و در محدوده گیشا قرار دارد و هر روزه با توجه به مراجعان بسیار، قبل از مراجعه حتما باید وقت مشخصی را رزرو کرده باشید.

ارتباط با کلینیک روانشناسی شیوا

برای رزرو وقت در زمینه مشاوره زوجین در کلینیک روانشناسی شیوا بر روی آیکون بالا کلیک کنید.

خدمات کلینیک روانشناسی شیوا

مشاوره فردی و بزرگسال

مشاوره طلاق

مشاوره زوجین

مشاوره خانواده

مشاوره تحصیلی

مشاوره ترک اعتیاد

مشاوره پیش از ازدواج

مشاوره کودک و نوجوان

خدمات روانشناسی

مرکز مشاوره شیوا دارای بهترین مشاوران و روانشناسان در گرایش های مختلف می باشد، اگر شما در زمینه خدمات بالا نیاز به مشاوره دارید، می توانید به این کلینیک روانشناسی مراجعه کنید.

مرکز مشاوره روان آرام

یکی دیگر از بهترین مرکز مشاوره زوجین در تهران، مرکز مشاوره زوجین روان آرام می باشد. این مرکز با کسب مجوز های رسمی از نظام سازمان روانشناسی، فعالیت خود را شروع کرده است.

یکی از دلایلی که این مرکز به عنوان بهترین مرکز مشاوره زوجین انتخاب کردیم، حضور و فعالیت مشاوران با تجربه در این مرکز می باشد.

خدمات مرکز مشاوره روان آرام

مشاوره کودک و نوجوان

مشاوره خانواده

مشاوره زوجین

مشاوره تحصیلی

مشاوره فردی

مشاوره تحصیلی

مرکز مشاوره هوش کالا

یکی دیگر از بهترین مرکز مشاوره زوجین، مرکز مشاوره هوش کالا است. این مرکز مشاوره دارای فعالیت گسترده در زمینه مشاوره زوجین دارد. 

بنابراین یکی دیگر از پیشنهاد های ما برای مراجعه به مرکز مشاوره زوجین، کلینیک هوش کالا می باشد.

خدمات کلینیک هوش کالا

مشاوره فردی

مشاوره بزرگسال

مشاوره کودک

مشاوره روابط

مرکز مشاوره زوجین حامی هنر زندگی

چهارمین معرفی ما برای مراجعه به مرکز مشاوره زوجین، مرکز حامی هنر زندگی است. این مرکز با حضور روانشناسان و مشاوران توانمند، به یکی از بهترین مرکز مشاوره زوجین تبدیل شده است. 

حضور مشاوران و روانشناسان با تجربه در یک مرکز، نشان دهنده اعتبار یک مرکز مشاوره زوجین می باشد. بنابراین خیلی باید به این نکته توجه کنید.

در صورت نیاز به یک مرکز مشاوره زوجین، می توانید سریعا به یکی از شماره های این کلینیک تماس بگیرید و به صورت مشاوره آنلاین مشکل خود را حل کنید. 

خدمات مرکز مشاوره حامی هنر زندگی

مشاوره خانواده

مشاوره ازدواج

مشاوره اعتیاد

مشاوره جنسی

مشاوره کودک

مشاوره شغلی

مشاوره تحصیلی

مشاوره زوجین در مزکز مشاوره شیوا

مرکز مشاوره زوجین دکتر مروارید آل یاسین

یکی دیگر از مرکز مشاوره زوجین خوب در تهران، مرکز مشاوره دکتر مروارید آل یاسین می باشد. در روانشناسی اصولا رویکرد های مختلفی برای درمان استفاده می شود. یعنی شما در صورت مراجعه به یک روانشناس با توجه به مشکل شما، بهترین رویکرد را برای شما به کار می برد. 

بنابراین شما با مراجعه به این مرکز می توانید بهترین درمان را تجربه کنید.

خدمات این مرکز مشاوره

مشاوره کودک

مشاوره فردی و بزرگسال

مشاوره خانواده

مشاوره اعتیاد

مرکز مشاوره زوجین توحید

یکی دیگر از مرکز مشاوره زوجین به نام، مرکز مشاوره توحید می باشد. این مرکز با دارا بودن بخش های  مختلف درمانی و دارا بودن انواع مجوز های لازم برای فعالیت در زمینه روانشناسی نظیر، مجوز رسمی سازمان نظام روانشناسی فعالیت خود را آغاز کرده است.

این مرکز مشاوره در اصفهان قرار دارد و کسانی که در این شهر زندگی می کنند، می توانند از فعالیت های این مرز برخوردار شوند.

خدمات مرکز مشاوره زوجین توحید

مشاوره خانواده

مشاوره پیش از ازدواج

مشاوره طلاق و خیانت

مشاوره برای مشكلات جنسی و زناشوئی

روانشناسی بالینی

روانسنجی (انجام و تحلیل تست های شخصیت)

روان درمانی چاقی ، افسردگی ، اضطراب ، پرخاشگری ، وسواس

مشاوره تحصیلی

مرکز مشاوره و روانشناسی دکتر کربلایی

هدف از شروع فعالیت این کلینیک روانشناسی، ارائه خدمات در زمینه روانشناسی و روانپزشکی بوده است. این مرکز مشاوره با حضور پزشکان و مشاوران با تجربه توانسته فعالیت کارآمدی داشته باشد.

در مرکز مشاوره دکتر کربلایی افراد زیادی به صورت یک تیم فعالیت می کنند و برای هر نوع مشاوری که شما مد نظرتون هست، مشاوره منحصر به آن موضوع باید رجوع کنید.

خدمات مرکز مشاوره زوجین دکتر کربلایی

مشاوره جنسی و زناشویی

مشاوره زوجین

 

مشاوره کودک و نوجوان

مشاوره بارداری

سخن پایانی

ما در این مقاله سعی کردیم به معرفی بهترین مرکز مشاوره زوجین در تهران بپردازیم. بنابراین این مقاله می تواند یکی از مقالات بسیار جامع و کامل در زمینه بهترین مرکز مشاوره زوجین باشد.

برای آشنایی با  زوج درمانگر  می توانید بر روی کلمه لینک شده کلیک کنید.

این نکته را حتما به خاطر داشته باشید که قبل عمیق شدن مشکلات روابط شما، بهتر است سریعا به یک مرکز مشاوره زوجین مراجعه کنید. زیرا هر چه مشکل شما عمیق تر باشد، هم کار برای شما و هم برای روانشناس شما سخت تر می شود. زیرا درمان مشکلات و تعارضات قدیمی، زمینه ساز مشکلات بعدی می شود که ممکن است زمان درمان شما طولانی تر باشد.

اما در پایان، این نکته را در نظر داشته باشید که یک مرکز مشاوره زوجین، بر اساس روانشناسان و مشاوران آن مرکز سنجیده می شود نه بر اساس اسم کلینیک و یا غیره.

بنابراین اگر شما به دنبال یک مرکز مشاوره زوجین همراه با مشاور توانمند می گردید، به شما پیشنهاد می کنم با کلینیک مشاوره شیوا تماس بگیرید و با حضور و انجام مشاوره از کیفیت کار مشاوران و روانشناسان مطلع شوید.

2 دیدگاه دربارهٔ «بهترین مرکز مشاوره زوجین در تهران»

    1. پشتیبان مرکز مشاوره شیوا

      سلام و عرض ادب سرکار خانم احمدی
      میتونید از طریق شماره های تماس موجود در وبسایت با ما در ارتباط باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا