پرسش‌نامه رغبت‌سنج جان هالند (فرم کوتاه)

پرسش‌نامه رغبت‌سنج جان هالند (فرم کوتاه)

برای دریافت کد تخصصی از اینجا اقدام کنید

پرسش‌نامه رغبت‌سنج جان هالند (فرم کوتاه) (1)

پرسش‌نامه زیر به منظور ارزیابی رغبت شما در زمینه تحصیلی - شغلی تهیه‌ شده است و به ‌هیچ‌وجه پیشرفت تحصیلی یا هوش شما را نمی‌سنجد. در این پرسش‌نامه فهرستی از فعالیت‌ها، تجربه‌ها، مشاغل و خودسنجی‌ها آورده شده‌ است تا رغبت‌ها و تجربه‌های شما را مشخص نماید. در هر بخش توضیحات لازم برای پاسخ‌گویی داده شده ‌است. لطفاً توضیحات را به‌ دقت بخوانید و اگر دستورالعمل را متوجه نشدید، قبل ‌از پاسخ به آن از مشاور خود کمک بگیرید. پاسخ خود را روی گزینه مورد نظر علامت بزنید. سعی کنید با دقت و آرامش پاسخ دهید.
  • فعالیت‌ها: هر تعداد از فعالیت‌های زیر را که مایلید انجام دهید را انتخاب کنید
  • تجربه‌ها: هر تعداد از فعالیت‌هایی را که تجربه کرده‌اید و می‌توانید انجام دهید در قسمت پرسش مربوطه با علامت (×) مشخص نمایید.
  • مشاغل: ‌این فهرست به بررسی احساسات و نگرش‌های شما نسبت ‌به مشاغل گوناگون می‌پردازد. مشاغلی را که به آن علاقه دارید یا برای شما خوشایند است را انتخاب کنید.
  • خودسنجی‌ها: خود را در توانایی‌ها و مهارت‌های زیر در مقایسه با هم‌سالانتان درجه‌بندی کنید. سعی نمایید صحیح‌ترین برآورد را در مورد خودتان انجام دهید. به کمترین توانایی نمره ۱ و به بیشترین آن نمره ۷ بدهید. تا حد امکان از درجه‌بندی یکسان خود در هر یک از توانایی‌ها بپرهیزید

2 دیدگاه دربارهٔ «پرسش‌نامه رغبت‌سنج جان هالند (فرم کوتاه)»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا