بهترین کلینیک های مشاوره کودک و نوجوان

5 تا از بهترین کلینیک مشاوره کودک و نوجوان

مشاوره کودک و نوجوان یکی از ضروری ترین رشته های روانشناسی است. حالا شاید این سوال پیش آید که چرا انقدر وجود مشاوره کودک و نوجوان مهم تلقی شده است؟

به دنبال پاسخ به سوال بالا، باید به این نکته توجه کنیم که دوران کودکی فرزندان ما، دوران شکل گیری شخصیت آن ها نیز هست.

اگر این دوران به درستی سپری نشود و کودک با مشکلات موجود در این دوران دست و پنجه نرم کند و والدین به دنبال حل اختلالات موجود در این دوران نباشند، میتوان گفت کودک در بزرگسالی با مشکلات بزرگ تری رو به رو خواهد شد.

بنابراین در سال های اخیر روانشناسان تصمیم گرفتند رشته ای را به صورت مجزا در دانشگاه ها به نام روانشناسی کودک و نوجوان قرار دهند تا به مسائل مهم کودکان و نوجوانان به صورت اختصاصی پرداخته شود.

با توجه به مطالب بالا برای آشنایی بیشتر با کار مشاور کودک و نوجوان میتوانید مقاله در جلسه مشاوره کودک و نوجوان جه میگذرد را مطالعه کنید. برای مطالعه مقاله بر روی آیکون بالا کلیک کنید.

روانشناسی کودک و نوجوان

اکنون با توجه به ضرورت مراجعه کودکان و نوجوانان به مشاوره کودک نوجوان، در ادامه قصد داریم شما را با بهترین کلینیک های روانشناسی کودک و نوجوان آشنا کنیم.

بهترین کلینیک های مشاوره کودک و نوجوان

کلینیک روانشناسی ذهن آرا

یکی از بهترین کلینیک های مشاوره کودک و نوجوان کلینیک ذهن آگاه است. خدمات این کلینیک  ارزیابی و درمان اختلالات کودک و نوجوان و بزرگسالان است. و همینطور مشاوره خانواده، مشاوره ازدواج، مشاوره تحصیلی و شغلی، و فردی را در بالاترین کیفیت ممکن زیر نظر دکتر روانشناس باتجربه و متخصص در همان حیطه ارائه می دهد. 

 

کلینیک روانشناسی بوجیکا

کلینیک روانشناسی بوجیکا یکی دیگر از  بهترین کلینیک های مشاوره کودک و نوجوان است. در مرکز تخصصی روانشناسی بوجیکا درمان مشکلات روانشناختی بزرگسالان، مشاوره فردی، کودک ،نوجوان، خانواده انجام می شود. 

برای درمان در این مرکز از روش های روان درمانی، روانکاوی، گروه درمانی، درمان های دارویی، غیر دارویی ، نوروفیدبک، TDCS ، گفتار درمانی، بازی درمانی، هنر درمانی و…استفاده می شود.

آشنایی با شاخه مشاوره کودک و نوجوان

برای آشنایی با شاخه مشاوره کودک و نوجوان می توانید بر روی آیکون بالا کلیک کنید.

کلینیک روانشناسی آرام

کلینیک روانشناسی آرام در راستای ارتقای سلامت روانی افراد کمک می کند. این کلینیک، مفتخر است با استفاده از جدیدترین و همچنین کارآمدترین تکنیک های روانشناسی، نوروفیدبک درمانی، تهیه نقشه مغزی و…به عنوان یک مرکز درمانی و همینطور یک حامی دلسوز برای شما عزیزان باشد.

کلینیک روانشناسی روان آرام

مرکز مشاوره و روانشناسی روان آرام با دارا بودن مجوز رسمی سازمان نظام روانشناسی و مشاوره به یکی از بهترین کلینیک های مشاوره کودک و نوجوان تبدیل شده است. کلینیک روان آرام با دارا بودن جمعی از مشاوران خبره، به درمان افراد پرداخته است..

لازم به ذکر است که کلیه خدمات این مجموعه توسط متخصصان دوره دیده در زمینه های مختلف روانشناسی عرضه میگردد. خدمات روانشناسی در مرکز مشاوره روان آرام به طیف گسترده ای از مشکلات روانشناسی، روانپزشکی، کودک و نوجوان و بزرگسال به صورت فردی، زوج و خانواده است.

کلینیک روانشناسی و مشاوره شیوا

کلینیک مشاوره روانشناسی شیوا یکی از بهترین کلینیک های مشاوره کودک و نوجوان است. این کلینیک ببه عنوان برترین کلینیک های روانشناسی شناخته شده است و  با در اختیار داشتن مجوز رسمی از سازمان نظام روانشناسی و بهترین درمانگران و متخصصان را در انواع حوزه‌های روانشناسی آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان است. از این رو توانسته مراجعان زیادی را برای خود جذب کند.

خدمات این کلینیک در زمینه بهبود روابط فردی و اجتماعی، حل مسئله و نیز مشکلات جدی، تحت نظر متخصصان در تمامی شاخه‌های روانشناسی به بهترین نحو انجام می‌پذیرد.

اگر شما هم به دنبال بهترین کلینیک مشاوره کودک و نوجوان هستید، اولین و بهترین پیشنهاد ما مرکز مشاوره و روانشناسی شیوا است.

بهترین مرکز مشاوره کودک و نوجوان

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا